پایگاه خبری اعتیاد

آرشیو آدرس RSS درباره ما
کد خبر 539
۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۵۵
اندازه متن
اختتامیه نهمین کنگره ملی دانش اعتیاد برگزار شد:

جمعیت خیریه تولد دوباره به سه محقق در حوزه کیفیت زندگی جایزه اهدا کرد

در جلسه اختتامیه نهمین کنگره ملی دانش اعتیاد، جمعیت خیریه تولد دوباره به سه نفر از پژوهشگرانی که در حوزه کیفیت زندگی مقاله ارائه کرده بودند، جوایزی اهدا کرد.
اختتامیه نهمین کنگره بین المللی دانش اعتیاد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری اعتیاد (ادنا)، اختتامیه نهمین کنگره ملی دانش اعتیاد در ایران، در روز جمعه، 20 شهریور ماه برگزار شد. در این نشست که با حضور پژوهشگران،  دست اندرکاران اجرایی، علمی و پژوهشی و سخنرانان کنگره برگزار شد، جوایزی در سه بخش پوستر، مقاله و مقاله در حوزه کیفیت زندگی به برترین های هر دسته تقدیم شد.

دانشور، از مسئولین علمی و پژوهشی نشست، ضمن اظهار شگفتی در مورد تعداد حاضران در جلسه اختتامیه گفت: چنین مشارکتی در عصر روز جمعه تا به حال انجام نشده است و به همین خاطر از تمام شما سپاسگزاریم.

او در ادامه راجع به روند پذیرش مقالات توضیحاتی ارائه داد و گفت: برای داوری 1007 مقاله در حوزه های مختلف و مرتبط به موضوع اعتیاد، 90 نفر از همکاران محترم را در زمینه های متفاوت برای داوری دعوت کردیم. در مرحله دوم بررسی، از میان 408 سخنرانی و 348 پوستر، حدود 200 سخنرانی سریع و 220 پوستر برای ارائه در کنگره انتخاب شدند که از میان آن ها تنها 10 اثر در حوزه مقاله، 10 اثر در حوزه  پوستر و 3 مقاله در حوزه کیفیت زندگی، برگزیده شده اند و جایزه دریافت خواهند کرد.

او روند داوری و امتیازدهی را نیز چنین توصیف کرد: 50 درصد از امتیاز که توسط داوران به مقالات و پوسترها داده می شد، مربوط به محتوا و 50 درصد مابقی مربوط به نحوه ارائه پژوهشگران بوده است. دانشور، روند داوری پوسترها را نیز مشابه روند داوری مقالات دانست و گفت: در طی سه روز، 220 پوستر توسط مددکاران، پزشکان، روانپزشکان و متخصصان ارائه شده است.

 او ضمنا اسپانسر کنگره و اعطای جوایز بخش مقالات و پوسترها را شرکت دارویی فاران شیمی معرفی کرد.

در ادامه اختتامیه، جوایز بخش های مقاله، پوستر و کیفیت زندگی توسط سخنرانان پنل های مختلف به پژوهشگران برگزیده اعطا شد.

در بخش کیفیت زندگی، ستاره محسنی فر، نفر اول، یک سکه بهار آزادی؛ نفر دوم، حسام الدین معصومیان، یک نیم سکه بهار آزادی و نفر سوم، علی وطن دوست، یک ربع سکه بهار آزادی به عنوان جایزه دریافت کردند.


پایان پیام
ارسال نظر