پایگاه خبری اعتیاد

آرشیو آدرس RSS درباره ما
کد خبر 2397
۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۹
اندازه متن
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق مواد مخدر خبر داد:

جزئیات کشف تعداد قابل توجهی موادمخدر و سلاح توسط وزارت اطلاعات

این باند مصداق بارزی از ارتباط تنگاتنگ قاچاق موادمخدر با تروریسم است.این سلاح‌ها برای محافظت از این باند نبود بلکه برای اعمال تروریستی قرار بود به کشور وارد شود که گزارش این اقدام به سازمانهای بین المللی نیز ارایه شد.
پرویز افشار

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق مواد مخدر، جزئیات انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر توسط وزارت اطلاعات را تشریح کرد. 

به گزارش پایگاه خبری اعتیاد و به نقل از خبرگزاری تسنیم، پرویز افشار در نشست خبری صبح امروز خود با تاکید بر ارتباط تنگاتنگ قاچاق موادمخدر و تروریسم جزئیاتی از انهدام یک باند قاچاق موادمخدر توسط وزارت اطلاعات را تشریح کرد و گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج)در 3 ماهه نخست امسال موفق شدند یک باند بزرگ قاچاق موادمخدر را در شهرستان سراوان مورد ضربه قرار دهند.

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق موادمخدر ادامه داد: در این اقدام وزارت اطلاعات 500 کیلوگرم تریاک کشف شد ولی نکته جالب اینجاست که علاوه بر کشف موادمخدر، مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات جنگی آکبند نیز کشف و ضبط شد.

وی افزود: در میان سلاح‌های کشف شده تعداد زیادی کلاشینکف و آرپی‌جی که بسته بندی شده و آکبند بود و این باند به دنبال انتقال آنها به داخل کشور بودند ضبط شد.

افشار با تاکید بر اینکه این باند مصداق بارزی از ارتباط تنگاتنگ قاچاق موادمخدر با تروریسم است گفت: این سلاح‌ها برای محافظت از این باند نبود بلکه برای اعمال تروریستی قرار بود به کشور وارد شود که گزارش این اقدام به سازمانهای بین المللی نیز ارایه شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پایان پیام
ارسال نظر