پایگاه خبری اعتیاد

آرشیو آدرس RSS درباره ما
کد خبر 2338
۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۲
اندازه متن
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر تهران

لزوم افزایش مراکز نگهداری معتادان متجاهر در بهزیستی و وزارت بهداشت

اگر سازمان بهزیستی و وزارت بهداشت از نظر جا و مکان تقویت شوند طبعاً معتادان متجاهر را نگهداری می کنند.
احمد روزبهانی

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر تهران برلزوم تقویت مراکز نگهداری معتادان متجاهر در بهزیستی و وزارت بهداشت تاکید کرد و افزود:اگر سازمان بهزیستی و وزارت بهداشت از نظر جا و مکان تقویت شوند طبعاً معتادان متجاهر را نگهداری می کنند.

به گزارش پایگاه خبری اعتیاد و به نقل از خبرگزاری شبستان، احمد روزبهانی با بیان اینکه پلیس اقدام خوبی برای جمع آوری خرده فروشان مواد مخدر انجام می دهد اظهار کرد: اما پروتکلی وجود دارد که می بایست بالای 65 سال و زیر 18 سال توسط سازمان بهزیستی و کسانی که بیماریهای واگیردار و عفونی دارند توسط وزارت بهداشت نگهداری شوند این در حالی است که این نهادها هم مکان لازم برای نگهداری انها ندارند لذا آنها مجدد در خیابانها رها می شوند و پلیس هم طبق حکم قضایی آنها را نگهداری می کند و قاضی نیز حکم خود را طبق پروتکل خود صادر می کند که یعنی باید بالای 65 سال و زیر 18 سال نباشد. و بیماریهای واگیردار و زخم و باز هم نداشته باشند، این خیلی مهم است مردم عادی و عامی هم این قضیه را نمی دانند.

وی بر لزوم تقویت مراکز نگهداری معتادان متجاهر در سازمان بهزیستی و وزارت بهداشت و درمان  تاکید کرد و افزود:اگر سازمان بهزیستی و وزارت بهداشت از نظر جا و مکان تقویت شوند طبعاً معتادان متجاهر را نگهداری می کنند، نیروی انتظامی هم تلاش می کند و سایر سازمانها هم باید پای کار بیایند.

منبع: خبرگزاری شبستان

پایان پیام
ارسال نظر