پایگاه خبری اعتیاد

آرشیو آدرس RSS درباره ما
کد خبر 2321
۰۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۲
اندازه متن
فرمانده انتظامی تهران بزرگ خبر داد

«دره فرحزاد» پارک می‌شود

امیدواریم با روی کار آمدن شورای شهر و شهردار جدید تهران دغدغه مردم در خصوص فعالیت خرده‌فروشان موادمخدر و حضور معتادان خیابانی در این محل پاسخ داده شود و هرچه سریع‌تر اقدامات لازم برای تبدیل دره فرحزاد به تفرجگاه ادامه یابد.
سردار حسین رحیمی

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از تغییر کاربری «دره فرحزاد» به تفرجگاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اعتیاد و به نقل از خبرگزاری تسنیم، سردار حسین رحیمی در پاسخ به این سوال که آیا طرحی برای تغییر کاربری «دره فرحزاد» که به پاتوقی برای معتادان خیابانی و موادفروشان تبدیل شده است، وجود دارد یا خیر، گفت: در صحبت‌هایی که با مسئولان شهرداری منطقه داشتم آنها عنوان کردند که طرح تبدیل دره فرحزاد به تفرجگاه آماده شده است. 

وی با تأکید بر ضروری بودن تغییر کاربری دره فرحزاد و تبدیل آن به تفرجگاه افزود: امیدواریم با روی کار آمدن شورای شهر و شهردار جدید تهران دغدغه مردم در خصوص فعالیت خرده‌فروشان موادمخدر و حضور معتادان خیابانی در این محل پاسخ داده شود و هرچه سریع‌تر اقدامات لازم برای تبدیل دره فرحزاد به تفرجگاه ادامه یابد.

سردار رحیمی در پایان خاطرنشان کرد: مسئولان شهری اعلام کردند در حال حاضر 63 درصد از املاک واقع در دره فرحزاد تملک شده و تا زمانی این منطقه به تفرجگاهی همچون بوستان نهج‌البلاغه تبدیل نشود، مشکل حل نخواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پایان پیام
ارسال نظر