پایگاه خبری اعتیاد

آرشیو آدرس RSS درباره ما
کد خبر 2060
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۳۷
اندازه متن
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد:

اجرای طرح ضربتی جمع آوری خرده فروشان مواد مخدر از 20 اسفندماه

در حوزه مبارزه با مواد مخدر آنچه که امروز برای مردم مزاحمت ایجاد کرده است حضور افراد معتاد متجاهر و افراد خرده فروش است که به استمرار اقدامات قبلی اما با شدت بیشتر ادامه پیدا خواهد کرد.
طرح جمع آوری معتادان متجاهر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از اجرای طرح جمع آوری معتادان و خردفروشان مواد مخدر از بیستم اسفندماه جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اعتیاد و به نقل از خبرگزاری ایرنا، سردار محمد مسعود زاهدیان در حاشیه نمایشگاه کشفیات پلیس مبارزه با مواد مخدر در جمع خبرنگاران افزود: این طرح عملیاتی با هدف ایجاد هرچه بیشتر امنیت روانی و پاک سازی محیط عمومی زندگی مردم در 12 کلان شهر انجام خواهد گرفت.
وی با تاکید بر اینکه محیطی به دور از آلودگی حق همه مردم است، گفت:‌ آنچه که مطالبه عمومی جامعه بوده و به حق هم هست اینست که محیط زندگی مردم باید محیطی به دور از آلودگی و آسیب های اجتماعی باشد.
وی خاطر نشان کرد: در این ارتباط در حوزه مبارزه با مواد مخدر آنچه که امروز برای مردم مزاحمت ایجاد کرده است حضور افراد معتاد متجاهر و افراد خرده فروش است که به استمرار اقدامات قبلی اما با شدت بیشتر این مهم جمع خواهد شد.
وی با بیان اینکه با هرگونه اقدامی که منجر به برهم زدن امنیت روانی جامعه باشد مبارزه خواهد شد، گفت: اگر چه که طی سالهای گذشته طرحهای مبارزه با مواد مخدر طرح های مستمر و پایداری بوده است اما به لحاظ برخی کاستی ها در زیرساخت ها باعث شده که اینگونه افراد پس از دستگیری و دیگر اقدامات قانونی رها سازی شده و پس از مدتی مجددا به تخلفات قبلی خود ادامه دهند.
وی تصریح کرد: با عنایت به توجهات ستاد مبارزه با مواد مخدر و وزیر کشور قرار شده زیرساخت های جدیدی به امکانات قبلی اضافه شود و با استمرار این طرحها تضمین شود.
سردار زاهدیان خاطر نشان کرد: اجرای این طرحها در نهایت باعث کاهش بسیاری از جرایم ، افزایش سطح احساس امنیت روانی در بین مردم، جلوگیری از سرقت های خرد و نابسامانی و جلوگیری از آزار اعضای خانواده خواهد شد.
به گزارش ایرنا پیش از این سردار زاهدیان اعلام کرده بود که از ابتدای سال جاری تا کنون طی 52 مرحله، 13 هزار و 421 نفر معتاد متجاهر مرد از مناطق آلوده شهر تهران، جمع آوری و به مراکز ترک اعتیاد مجاز تحویل داده شدند.

 منبع: خبرگزاری ایرنا


پایان پیام
ارسال نظر