پایگاه خبری اعتیاد

آرشیو آدرس RSS درباره ما
کد خبر 2013
۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۸
اندازه متن
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خبر داد:

بهره برداری از کمپ ماده 16 ویژه زنان معتاد متجاهر تا پایان سال

با کسب مجوز از سازمان بهزیستی و اتمام بخش های باقی مانده، تا پایان سال بهره برداری از این کمپ ماده 16 انجام می شود/اداره کمپ ماده 16 ویژه زنان معتاد متجاهر بر عهده شهرداری تهران است و سازمان بهزیستی نیز بر حسن انجام کار نظارت می کند.
مجتبی عبدالهی

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از تجهیز و آماده سازی کمپ ماده16 ویژه زنان معتاد متجاهر خبر داد و گفت: تاکنون 95 درصد از اقدامات لازم در این خصوص انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری اعتیاد و به نقل از خبرگزاری میزان،مجتبی عبدالهی با تاکید بر برنامه های مدیریت شهری در راستای توسعه زیرساخت های مربوط به نگهداری از آسیب دیدگان اجتماعی اظهار کرد: با هماهنگی شهرداری تهران، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و سازمان بهزیستی اقدامات مربوط به تجهیز و آماده سازی کمپ ماده 16 با ظرفیت 400 نفر را در دستور کار خود قرار داده ایم.

وی با تاکید بر اینکه کمپ مذکور ویژه زنان معتاد متجاهر است، افزود: در حال حاضر 95 درصد از کار انجام شده و کارشناسان بهزیستی نیز از محل بازدید کرده اند.

عبداللهی افزود: کمپ مذکور تا پایان سال به بهره برداری رسمی می رسد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: با کسب مجوز از سازمان بهزیستی و اتمام بخش های باقی مانده، تا پایان سال بهره برداری از این کمپ ماده 16 انجام می شود.

گفتنی است، اداره کمپ ماده 16 ویژه زنان معتاد متجاهر بر عهده شهرداری تهران است و سازمان بهزیستی نیز بر حسن انجام کار نظارت می کند.

 منبع: خبرگزاری میزان


پایان پیام
ارسال نظر