پایگاه خبری اعتیاد

آرشیو آدرس RSS درباره ما
کد خبر 2009
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۲
اندازه متن
رئیس مرکز توسعه پیشگیری بهزیستی خبر داد:

گسترش مراکز ترک اعتیاد ارزان قیمت در کشور/ افزایش تعداد مراکز درمان معتادان زندانی

در تلاش هستیم تا تعداد مراکز ویژه افراد متخلف که از سوی پلیس دستگیر و روانه زندان می شوند را افزایش دهیم و مقرر شده در این راستا، قوه قضائیه نیز با سازمان بهزیستی کشور همکاری داشته باشد.
مجید رضازاده

رئیس مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور گفت: برای راه اندازی مراکز ترک اعتیاد ارزان قیمت اقدامات مناسبی در دستور کار قرار گرفته و این اتفاق با همکاری برخی دستگاه ها محقق خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری اعتیاد و به نقل از خبرگزاری میزان، مجید رضازاده گفت: چندی پیش سازمان بهزیستی کشور  تفاهم نامه ای را در رابطه با برخی اقدامات تاثیرگذار در حوزه افراد معتاد و جلوگیری از ترویج اعتیاد در کشور با قوه قضائیه و برخی دستگاه های دگیر به امضا رساند.

وی افزود: علاوه بر تفاهم نامه سازمان بهزیستی با قوه قضائیه برخی دستگاه های دیگر نیز پذیرفته اند که برای راه اندازی مراکز ترک اعتیاد ارزان قیمت به سازمان بهزیستی کشور کمک کنند.

رئیس مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور با اشاره به آغاز اقدامات به منظور ترک اعتیاد رایگان افرادی که از سوی پلیس دستگیر و روانه زندان می شوند اظهارکرد: در بخشی از تفاهم نامه سازمان بهزیستی با قوه قضائیه به این موضوع تاکید شده، افرادی که از سوی پلیس دستگیر و روانه زندان می شوند، تحت درمان رایگان قرار گیرند.

رضازاده ادامه داد: اکنون افراد معتاد دستگیر شده به مراکز ترک اعتیاد سازمان بهزیستی کشور سپرده می شوند و مراحل ترک اعتیاد آنها در این مراکز انجام می شود.

وی از برخی اقدامات به منظور افزایش تعداد مراکز ترک اعتیاد بهزیستی ویژه افراد متخلفی که اعتیاد داشته و از سوی پلیس دستگیر می شوند خبرداد و تصریح کرد: در تلاش هستیم تا تعداد مراکز ویژه افراد متخلف که از سوی پلیس دستگیر و روانه زندان می شوند را افزایش دهیم و مقرر شده در این راستا، قوه قضائیه نیز با سازمان بهزیستی کشور همکاری داشته باشد.

منبع: خبرگزاری میزان

پایان پیام
ارسال نظر