پایگاه خبری اعتیاد

آرشیو آدرس RSS درباره ما
کد خبر 1985
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۳۴
اندازه متن
مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران خبر داد:

کمپ «مرهم» ویژه زنان معتاد خودمعرف ماه آینده افتتاح می‌شود

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: به تازگی اقدامات مربوط به ساخت کمپ مرهم ویژه زنان معتاد خودمعرف را در دستور کار قرار داده‌ایم و قرار است تا اول بهمن ماه این مرکز با ظرفیت ۸۰ نفر در منطقه ۲۱ به بهره‌برداری برسد.
کمپ «مرهم» ویژه زنان معتاد خودمعرف ماه آینده افتتاح می‌شود

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: اقدامات مربوط به آماده‌سازی کمپ «مرهم» ویژه زنان معتاد خودمعرف را پیگیری می‌کنیم و امیدواریم در بهمن ماه شاهد افتتاح رسمی این مرکز باشیم.

به گزارش ادنا به نقل از خبرگزاری مهر، رضا قدیمی با بیان اینکه مدیریت شهری هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال کمپ‌های ماده ۱۶ندارد و مسئولیت این کمپ‌ها به طور کامل بر عهده ستاد مبارزه با مواد مخدر است، اظهار کرد: بر اساس دستورالعمل‌ها، شهرداری تهران باید بخشی از زیرساخت‌های مربوط به نگهداری معتادان را تامین کند که در این خصوص تمامی اقدامات لازم انجام شد. ضمن اینکه به دلیل کارایی هر چه بهتر چرخه درمان معتادان خودمعرف تلاش کردیم تا اداره برخی از کمپ‌های ماده ۱۵را برعهده بگیریم.

وی افزود: در همین راستا به تازگی اقدامات مربوط به ساخت کمپ مرهم ویژه زنان معتاد خودمعرف را در دستور کار قرار داده‌ایم و قرار است تا اول بهمن ماه این مرکز با ظرفیت ۸۰نفر در منطقه ۲۱به بهره‌برداری برسد.

قدیمی عنوان کرد: پیش‌بینی کردیم تا پس از افتتاح رسمی مرکز، مددجویانی که به دلیل تکمیل ظرفیت امکان حضور در مرکز چیتگر یا کمپ‌های بهزیستی را ندارند به این مرکز هدایت شوند.

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران به همکاری جدید مدیریت شهری و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر پرداخت و خاطرنشان کرد: طی روزهای اخیر ۳۰۰ظرفیت را در مرکز آفتاب امید واقع در خاورشهر در اختیار شورای هماهنگی قرار دادیم به طوری که  مددجویان جمع‌آوری شده در روزهای گذشته به این مکان انتقال یافتند.


پایان پیام
ارسال نظر